Polecane gry

    Ubierz Operetta z Monster HighUbierz Operetta z Monster High
    Tym razem możemy ubrać Operette w taki strój jaki tylko mamy ochotę. Jak to zwykle bywa w ubierankach od starsue, możemy zmienić fryzurę bohaterce, dobrać spodnie lub sukienkę do tego modny top i to już prawie wszystko. Oczywiście nie zabranie też dodatków w stylu monster high jak torebunia serduszko, pajączek czy osobliwej gitary. Zagraj i przekonaj się sama czy spodoba Ci się ta ubieranka online.Jinafire w chinachJinafire w chinach
    Jinafire z Monster High wybiera się na wspinaczkę górską ze znajomymi aż do chin na wielki mór. Pomóż jej ubrać się odpowiednio. Ubieranka w sam raz dla rządnych przygód.

Główna: Ubieranki | Monster High | Pokój fanki Monster HighRecenzja gry: Tym razem możemy urządzić pokój dla fanki monster high. Wymarzona gra dla dziewczyn lubiących grać w The Sims i dekorować pokoje. Wybierz dywan, malowanie ściany, obrazy, szafę, fotele, łóżko oraz inne niezbędne rzeczy - wszystko w motywach z kreskówki monster haj. A jeśli jesteś fanką MH może znajdziesz inspirację jak udekorować własny pokoik?

Ocena:
średnia 0.00 / 5 Zaloguj się, aby głosować.
Szukaj: Pokój fanki Monster High
Wyswietlen: 6980


Pokój fanki Monster HighZagraj w gre