Polecane gry

    Toralei Stripe z Monster HighToralei Stripe z Monster High
    W grze z serii Monster high tym razem mamy do ubrania Toralei Stripe, wybieramy dla niej fryzurę - włosy krótkie, długie lub kręcone. Następnie wybieramy makijaż pasujący do tej dziewczyny, kolor szkieł kontaktowych, dodatki do stroju oraz naturalnie ubranie. A to wszystko w jedynym celu - aby prezentowała się wyśmienicie na zakończeniu szkoły.Scarah Screams Monster HighScarah Screams Monster High
    Ubieranka z naszymi ulubionymi postaciami z monster high. Tym razem zajmujemy się Scarah Screams, musimy zadbać o jej fryzurę, dobrać soczewki pasujące do jej twarzy, zrobić upiorny makijaż i oczywiście ubrać w modne upiorne ciuszki. Kolejnym etapem są dodatki takie jak luksusowa biżuteria, wybranie torebki i torebeczki jak również naturalnie butów. Bardzo fajna ubieranka z monster high. I tym razem w tle leci miła dla ucha muzyczka.

Główna: Ubieranki | Monster High | Pokój fanki Monster HighRecenzja gry: Tym razem możemy urządzić pokój dla fanki monster high. Wymarzona gra dla dziewczyn lubiących grać w The Sims i dekorować pokoje. Wybierz dywan, malowanie ściany, obrazy, szafę, fotele, łóżko oraz inne niezbędne rzeczy - wszystko w motywach z kreskówki monster haj. A jeśli jesteś fanką MH może znajdziesz inspirację jak udekorować własny pokoik?

Ocena:
średnia 0.00 / 5 Zaloguj się, aby głosować.
Szukaj: Pokój fanki Monster High
Wyswietlen: 7008


Pokój fanki Monster HighZagraj w gre