Polecane gry

    Cleo De Nile z Monster HgihCleo De Nile z Monster Hgih
    Tym razem możecie ubrać Cleo, jedną z głównych bohaterek kreskówki Monster High. Wybiera się ona na premierę nowego filmu o wampirach dlatego chce się prezentować dobrze. Wybierz dla Cleo De Nile odpowiedni makijaż oczu, wygląd brwi, ust oraz oczywiście ubierz Cleo w modne ciuszki tak by na spotkaniu z pozostałymi dziewczynami prezentowała się z nich najlepiej. Dodatkowym plusem jest to że gra jest po polsku.Ubierz chłopaka z Monster HighUbierz chłopaka z Monster High
    Deuce Gorgon z Monster High będzie na okładce popularnego magazynu dla młodzieży! Zaprojektuj okładkę tak, aby zachęciła jak najwięcej osób do kupna! Twoim zadaniem jest wybór ubrania dla Dauce, fryzury, butów, spodni, a także dodatków w postaci piłki do koszykówki. Zaprojektuj także w jakim kolorze mają być napisy artykułów!

Główna: Ubieranki | Monster High | Pokój fanki Monster HighRecenzja gry: Tym razem możemy urządzić pokój dla fanki monster high. Wymarzona gra dla dziewczyn lubiących grać w The Sims i dekorować pokoje. Wybierz dywan, malowanie ściany, obrazy, szafę, fotele, łóżko oraz inne niezbędne rzeczy - wszystko w motywach z kreskówki monster haj. A jeśli jesteś fanką MH może znajdziesz inspirację jak udekorować własny pokoik?

Ocena:
średnia 0.00 / 5 Zaloguj się, aby głosować.
Szukaj: Pokój fanki Monster High
Wyswietlen: 7023


Pokój fanki Monster HighZagraj w gre