Polecane gry

    Monster High DraculauraMonster High Draculaura
    Kolejna część ubieranek z Waszymi ulubionymi postaciami z kreskówki MonsterHigh. Tym razem zajmujemy się piękną laleczką o imieniu Draculaura. Musisz zadbać o jej świetny makijaż, ubiór, oraz inne dodatki. Tak by czuła się szałowo w nowej szkole MH. Postacie Monster HighPostacie Monster High
    Przed Tobą quiz Monster High, który oceni kim naprawdę jesteś. W grze przyjdzie Ci odpowiedzieć na 9 pytań. Poprzez udzielenie odpowiedzi na kilka pytań dowiesz się, w którą laleczkę Monster High mógłbyś się wcielić w bajce. Na końcu otrzymamy wynik który podsumuje nasze pytania i określi jakie jesteśmy wg. tego quizu mh. UWAGA!: W tę grę można grać tu.

Główna: Ubieranki | Monster High | Pokój fanki Monster HighRecenzja gry: Tym razem możemy urządzić pokój dla fanki monster high. Wymarzona gra dla dziewczyn lubiących grać w The Sims i dekorować pokoje. Wybierz dywan, malowanie ściany, obrazy, szafę, fotele, łóżko oraz inne niezbędne rzeczy - wszystko w motywach z kreskówki monster haj. A jeśli jesteś fanką MH może znajdziesz inspirację jak udekorować własny pokoik?

Ocena:
średnia 0.00 / 5 Zaloguj się, aby głosować.
Szukaj: Pokój fanki Monster High
Wyswietlen: 6220


Pokój fanki Monster HighZagraj w gre